Emilia mistrzynią powiatu ! Drużynowo mamy srebro i brąz !

Utworzono dnia 18.04.2024

17 kwietnia na stadionie sportowym w Czchowie odbyły się mistrzostwa powiatu w biegach drużynowych. Po eliminacjach gminnych, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Uściu Solnym naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt i chłopców.

W klasyfikacji ogólnej dziewczęta uplasowały się na drugim miejscu, a chłopcy zdobyli trzecie miejsce. Oprócz eliminacji zespołowych, odbywała się również klasyfikacja indywidualna. Emilia Gofron uczennica klasy VIII zajęła pierwsze miejsce zostając mistrzynią powiatu.

Emilia będzie reprezentować naszą szkołę w zawodach wojewódzkich, które odbędą się w Nowym Targu.

Wszystkim gratulujemy wyników, oraz czekamy na kolejne medale.

Skład drużyn dziewcząt :

Patrycja Chwała, Zuzanna Kałuża, Emilia Gofron, Nikola Król, Wiktoria Sierakowska, Kinga Skórka, Sabina Zdróż.

Skład drużyn chłopców :

Franciszek Antosz, Norbert Chabura, Karol Gołębiowski, Jakub Gnatek, Patryk Pająk, Igor Zając.

Katarzyna Biedrońska

Emilia mistrzynią powiatu ! Drużynowo mamy srebro i brąz !

Utworzono dnia 18.04.2024, 09:47