Kolejne podium w grach drużynowych

Utworzono dnia 15.04.2024

Z pucharem za trzecie miejsce wrócili  nasi młodzi siatkarze z finałów powiatowych Igrzysk Dzieci, które odbywały się w Szkole Podstawowej w Brzesku Okocim. W fazie grupowej  nasi chłopcy pokonali Iwkową i Sufczyn po 2:0. W półfinale, po zaciętym pojedynku przegrali z drużyną z Tworkowej 2:1. Spotkanie o trzecie miejsce ponownie wygrali z rówieśnikami z Sufczyna 2:0 i zdobyli pamiątkowy puchar i  dyplomy.
Skład drużyny: Wiktor Czuj, Hubert Michałowski, Tomasz Daniel, Jan Dzień, Jakub Giemza, Wiktor Mędrek, Kamil Policht, Franciszek Szafraniec, opiekun Robert Dzień.
Gratulujemy!!!

Robert Dzień