LEKCJA W KINIE KLAS 1-3

Utworzono dnia 18.04.2024

Dnia 17 kwietnia uczniowie klas 1-3 udali się na lekcję w kinie “Twój głos brzmi znajomo, czyli podróż po świecie dubbingu” zorganizowanej w Powiatowym Centrum Kultury w Brzesku. Dzieci dowiedziały czym jest dubbing i w jaki sposób się go tworzy. Uczestniczyły w lekcji ćwiczenia języka i dykcji. Wirtualnie zwiedziły studio nagrań , po którym oprowadzał ich słynny aktor dubbingowy  Jarosław Boberek.  Na przykładzie filmów animowanych zobaczyły na czym polega dubbing.  Na zakończenie lekcji dzieci obejrzały film animowany pt.: ”Po prostu super”, z którego mogły się dowiedzieć, że nie wszyscy muszą być utalentowani, aby móc zostać super bohaterem. Po seansie filmowym wszyscy wrócili bogatsi o nowe doświadczenie  i zadowoleni do szkoły.

Renata Caban

LEKCJA W KINIE KLAS 1-3