Sukces uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Utworzono dnia 11.04.2024

W Zespole Szkół w Szczurowej odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, w których wzięło udział 36 uczniów. W grupie pierwszej z klas I – IV rywalizowało 28 osób, a w grupie drugiej z klas V-VIII 8 uczestników. Wyniki przedstawiają się następująco:

Pierwsza grupa klasy I-IV

1 Zuzanna Czaja ( klasa 2b)
2 Krystian Makowski (klasa 3a)
3 Milena Łucarz (klasa 4a)

Druga grupa klasy V-VIII

1 Natalka Majka (klasa 7a)
2 Zuzanna Kałuża (klasa 7a) i Wiktoria Samolej (klasa 5a) ex aequo
3 Bartłomiej Grzesik (klasa 6a)

Do gminnego etapu Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się 10 kwietnia bieżącego roku w Zaborowie, zakwalifikowało się 6 najlepszych uczniów z naszej szkoły, po troje z każdej grupy wiekowej.

W konkursie startowało pięć szkół z Gminy Szczurowa. Z naszej szkoły do następnego etapu powiatowego zakwalifikowali się: Milena Łucarz z klasy 4a, która zajęła drugie miejsce i Krystian Makowski z klasy 3a  - zdobywca trzeciego miejsca.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników i zakwalifikowania się do następnego poziomu. Składamy podziękowania organizatorom turnieju za ufundowanie nagród i pamiątkowe dyplomy dla każdego uczestnika, a naszym laureatkom życzymy dalszych sukcesów w następnych etapach.

Józef Przybyło

Utworzono dnia 11.04.2024, 12:11