UCZTA BOGÓW NA OLIMPIE

Utworzono dnia 26.04.2024

Dnia 25 kwietnia 2024r. klasa 5b z naszej szkoły, oficjalnie zakończyła dział edukacyjny dotyczący mitologii greckiej. Nie odbyło się bez różnego rodzaju atrakcji. Uczniowie przebrani za bogów greckich prezentowali zebrane przez siebie dodatkowe informacje i wiadomości na temat wybranego przez siebie boga tej wielkiej starożytnej cywilizacji.

Po tej części dotyczącej wiedzy i sztuki przemawiania, nastąpiła część kulinarna. Grupa bogiń, wykonała sałatkę piękności Afrodyty natomiast ,,zespół bogów męskich” zmierzył się z  pastą rybną Posejdona. Obie potrawy uzyskały pozytywną opinię naszego Grona Pedagogicznego. Musimy także dodać, że podczas tego przedsięwzięcia dbaliśmy o kulturę słowa, bezpieczeństwo, higienę pracy i dyscyplinę. Liczymy na kolejne takie lekcje.

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:

Julia Czarnik